Dostawa chusteczek jednorazowych do mycia chorych w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie - BIP

Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Oferta wariantowa
Kwota wadium
0,00 zł

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie, zwany dalej „Zamawiającym”, zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zaproszenia do składania ofert z wyłączeniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 1579, z późn. zm.), na podstawie art. 4 pkt 8 tejże ustawy.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa chusteczek jednorazowych do mycia chorych w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie zgodnie ze szczegółowym opisem znajdującym sie w Załączniku nr 2 do Ogłoszenia

Termin realizacji zamówienia: przez okres 3 miesięcy

Warunki płatności: przelew 60 dni

Miejsce i termin złożenia oferty: zgodnie z wyborem Wykonawcy – ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego: 97-400 Bełchatów, ul. Czapliniecka 123, sekretariat Z-cy Dyrektora ds. Ekonomicznych (pok. 18) z dopiskiem „Dział zamówień publicznych i zaopatrzenia – OFERTA na dostawę chusteczek jednorazowych do mycia chorych”  lub na adres e-mail: do dnia 07.06.2018r. do godz. 13:00

Kryteria oceny ofert: Cena - 100%.

06.06.2018r. > Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie przekazuje treść pytań do Zapytania ofertowego wraz z odpowiedziami Zamawiającego.

Pytanie 1: Prosimy Zamawiającego o doprecyzowanie czy wymaga jednorazowych tamponów nasyconych 2% roztworem diglukonianu chlorheksydyny z zarejestrowanymi wskazaniami do ogólnej antyseptyki skóry oraz antyseptyki skóry jako części schematu postępowania przedoperacyjnego?

Odpowiedź Zamawiającego: Zamawiający wymaga zaoferowania chusteczek spełniających opis przedmiotu zamówienia zgodnie z opublikowanym Zapytaniem ofertowym.

01. Załącznik nr 1 do Ogłoszenia
Druk OFERTA