Dostawa materiałów bakteriologicznych wraz z dzierżawą aparatu do identyfikacji i oceny lekowrażliwości drobnoustrojów - BIP

Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Biuletyn informacji publicznej
Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Biuletyn informacji publicznej
Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Podstawowe dane

Tytuł zamówienia
Numer zamówienia
GZP.3800.12.2020
Status zamówienia
Rozstrzygnięte

Dane zamawiającego

Nazwa zamawiającego
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Kontakt do zamawiającego
Marek Lipnicki – Kierownik Działu zamówień publicznych i zaopatrzenia, telefon 044 6358236 Justyna Chudzik - Pracownik ds. zamówień publicznych – prowadzący dane postępowanie, telefon 044 6358208
E-mail zamawiającego

Tryb zamówienia
Przetarg nieograniczony
Termin składania ofert
2020-06-12
Rodzaj zamówienia
Dostawy
CPV
33124130-5, 38434000-6
Realizacja częściowa
Oferta wariantowa
Kwota wadium
0,00 zł

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych na dostawę materiałów bakteriologicznych wraz z dzierżawą aparatu do identyfikacji i oceny lekowrażliwości drobnoustrojów.

Dokumentacja dotycząca przedmiotowego przetargu dostępna jest do pobrania na Platformie Marketplanet pod adresem:

Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania Zamawiający będzie zamieszczać pod wskazanym wyżej adresem strony internetowej.

Wytworzył(a)
Chudzik Justyna, 29 maja 2020