DOSTAWA RĘKAWICZEK CHIRURGICZNYCH I DIAGNOSTYCZNYCH - BIP

Nazwa zamawiającego
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Kontakt do zamawiającego
1)Marek Lipnicki - Kierownik Działu zamówień publicznych i zaopatrzenia, 2)Anna Kowalczyk – starszy referent ds. zamówień publicznych - osoba prowadząca postępowanie, a w trakcie jej nieobecności osoba zastępująca (inny wyznaczony do tego celu pracownik Działu zamówień publicznych i zaopatrzenia).
E-mail zamawiającego

Tryb zamówienia
Przetarg nieograniczony
Termin składania ofert
2020-07-20
Rodzaj zamówienia
Dostawy
CPV
Realizacja częściowa
Oferta wariantowa
Kwota wadium
0,00 zł

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych na dostawę rękawic chirurgicznych i diagnostycznych..

Dokumentacja dotycząca przedmiotowego przetargu dostępna jest do pobrania na Platformie Marketplanet pod adresem:

Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania Zamawiajacy będzie zamieszczać pod wskazanym wyżej adresem strony internetowej.

Wytworzył(a)
Kowalczyk Anna, 2 lipca 2020