Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej typu CADI i ADO do leczenia pacjentów Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie - BIP

Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Biuletyn informacji publicznej
Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Biuletyn informacji publicznej
Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Podstawowe dane

Tytuł zamówienia
Numer zamówienia
GZP.3800.36.2020
Status zamówienia
Ogłoszone

Dane zamawiającego

Nazwa zamawiającego
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Kontakt do zamawiającego
1)Marek Lipnicki - Kierownik Działu zamówień publicznych i zaopatrzenia, 2)Anna Kowalczyk – St. referent ds. zamówień publicznych - osoba prowadząca postępowanie, a w trakcie jej nieobecności osoba zastępująca (inny wyznaczony do tego celu pracownik Działu zamówień publicznych i zaopatrzenia).
E-mail zamawiającego

Tryb zamówienia
Przetarg nieograniczony
Termin składania ofert
2020-10-21
Rodzaj zamówienia
Dostawy
CPV
Realizacja częściowa
Oferta wariantowa
Kwota wadium
0,00 zł

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych na

dostawę zestawów do dializy otrzewnowej typu CADI i ADO do leczenia pacjentów Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie.

Dokumentacja dotycząca przedmiotowego przetargu dostępna jest do pobrania na Platformie Marketplanet pod adresem:

Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania Zamawiajacy będzie zamieszczać pod wskazanym wyżej adresem strony internetowej.

Wytworzył(a)
Kowalczyk Anna, 6 października 2020