Dzierżawa pomieszczeń w Zakładzie Diagnostyki i Terapii Endoskopowej - BIP

Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie ogłasza konkurs ofert na wydzierżawienie zespołu  pomieszczeń o łącznej powierzchni 95,46m2   wraz z wyposażeniem medycznym, znajdujących się w  Zakładzie Diagnostyki i Terapii Endoskopowej na pierwszym piętrze w budynku głównym szpitala z przeznaczeniem na nieodpłatne udzielanie na rzecz pacjentów świadczeń opieki zdrowotnej w ramach umowy na Realizację Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych.

Formularz ofertowy

Projekt umowy