Dzierżawa pomieszczeń z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej - BIP

Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Biuletyn informacji publicznej
Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Biuletyn informacji publicznej
Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 123, 97-400 Bełchatów ogłasza pisemny konkurs ofert na dzierżawę pomieszczeń o łącznej powierzchni 210,60 nr z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej, w tym sprzedaży posiłków zimnych i gorących.

Cała treść ogłoszenie i umowa w załącznikach

Umowa

Wytworzył(a)