Konkurs na świadczenia zdrowotne Nr 18 - BIP

Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie ogłasza konkurs na świadczenia zdrowotne w zakresach:

udzielania całodobowych usług lekarskich w Oddziale otorynolaryngologicznym, pediatrycznym, chirurgicznym dla dzieci i  neurologicznym,  udzielanie całodobowych usług lekarskich w w oddziale chirurgicznym dla dzieci i koordynowanie pracy w Oddziale chirurgicznym dla dzieci, udzielanie całodobowych usług lekarskich w w oddziale chirurgicznym dla dzieci i zastępowanie koordynatora w Oddziale chirurgicznym dla dzieci, udzielanie całodobowych usług lekarskich w w oddziale neurologicznym i koordynowanie pracy w Oddziale neurologicznym.

poniżej zamieszczamy  dokumementy do pobrania.

ogłoszenie o konkursie

Szczegółowe warunki konkursu