Konkurs na świadczenia zdrowotne nr 22 komunikat - BIP

Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Bełchatów, dnia 20.12.2018 r.

Informacja dl Oferentów

postępowanie konkursowe nr 22

Pakiet Nr 1 - udzielanie całodobowych usług lekarskich w Oddziale chirurgicznym ogólnym

Pakiet Nr 2 - udzielanie całodobowych usług lekarskich w Oddziale chirurgicznym ogólnym i koordynowanie pracy w Oddziale chirurgicznym ogólnym

Pakiet Nr 3 - udzielanie całodobowych usług lekarskich w Oddziale chirurgicznym ogólnym i zastępowanie koordynatora w Oddziale chirurgicznym ogólnym

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie – Udzielający zamówienia, informuje o zmianie Formularza ofertowego i SWK w części dotyczącej Łącznej liczby godzin objętej przedmiotem zamówienia. W/w dokumentach pomyłkowo została podana liczba godzin dla całego oddziału w skali jednego miesiąca.

Zostały dokonane stosowane poprawki, nowy formularz do pobrania pliku poniżej.

poprawione szczegółowe warunki konkursu

Poprawiony formularz ofertowy