Konkurs na świadczenia zdrowotne nr 22 - BIP

Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie ogłasza konkursy na świadczenia zdrowotne w niżej wymienionych pakietach:

Pakiet nr 1 – udzielanie całodobowych usług lekarskich w Oddziale chirurgicznym ogólnym.

Pakiet nr 2 – udzielanie całodobowych usług lekarskich w Oddziale chirurgicznym ogólnym i koordynowanie pracy w Oddziale chirurgicznym ogólnym.

Pakiet nr 3 – udzielanie całodobowych usług lekarskich w Oddziale chirurgicznym ogólnym i zastępowanie koordynatora w Oddziale chirurgicznym ogólnym.

Formularz ofertowy

Ogloszenie konkursu