Konkurs - udzielanie całodobowych usług lekarskich w Oddziałach wewnętrznych - BIP

Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Biuletyn informacji publicznej
Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Biuletyn informacji publicznej
Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie zamieszcza poniżej dokumenty do pobrania dotyczące konkursu ofert na świadczenia zdrowotne w zakresie udzielania całodobowych uslug lekarskich w Oddziale chorób wewnętrznych I i II.

FORMULARZ OFERTOWY

ogloszenie.pdf (1.15 MB)