Zakup urządzeń do ogrzewania płynów infuzyjnych - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Podstawowe dane

Tytuł zamówienia
Zakup urządzeń do ogrzewania płynów infuzyjnych
Numer zamówienia
GZP/390/131/2018
Status zamówienia
Unieważnione

Dane zamawiającego

Nazwa zamawiającego
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Kontakt do zamawiającego
Marek Lipnicki - Kierownik działu zamówień publicznych i zaopatrzenia, Inspektor/referent ds. zamówień publicznych – prowadzący dane postępowanie
E-mail zamawiającego

Tryb zamówienia
Termin składania ofert
2018-11-13
Rodzaj zamówienia
Dostawy
CPV
Realizacja częściowa
Oferta wariantowa
Kwota wadium
0,00 zł

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie, zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zaproszenia do składania ofert (zapytanie ofertowe) z wyłączeniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, na podstawie art. 4 pkt 8 tejże ustawy na zakup urządzeń do ogrzewania płynów infuzyjnych w związku z realizacją zadania pn. „Poprawa dostępności i jakości usług zdrowotnych świadczonych na rzecz mieszkańców województwa łódzkiego poprzez modernizację, przebudowę i doposażenie Bloków Operacyjnych oraz Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie”.

Dokumentacja dotycząca przedmiotowego zapytania ofertowego dostępna jest do pobrania w Bazie konkurencyjności pod adresem:

Wzmianka o upublicznionej informacji o wyniku postępowania została zamieszczona w Bazie konkurencyjności pod adresem:

Wytworzył(a)
Pabiś Ewa, 31 października 2018