ZP 10/16 - Konkurs ofert - świadczenia usług medycznych w Pododdziale Gastroenterologii Dziennej w zakresie gastroskopii, kolonoskopii, sigmoidoskopii, diagnostyki przewodu pokarmowego oraz zabiegów endoskopowych - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

0,00 zł

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Zamawiający:

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi ul. Kniaziewicza 1/5,  91 - 347 Łódź zaprasza do składania ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z ustawą o działalności leczniczej z dnia 15 kwietnia 2011r. (Dz. U. nr 112, poz. 654 z dnia 1 czerwca 2011 r. ze zm.) na świadczenie usług medycznych w Pododdziale Gastroenterologii Dziennej
w zakresie gastroskopii, kolonoskopii, sigmoidoskopii, diagnostyki przewodu pokarmowego oraz endoskopowych zabiegów (sprawa ZP 10/16).

Czas, na który zostanie zawarta umowa: rozpoczęcie wykonywania świadczeń – maj 2016r., zakończenie – 30 kwietnia 2019r.

Termin składania ofert upływa w dniu 20. 04. 2016r. o godz. 09.30.

Miejsce składania ofert -  Sekcja ds. Zamówień Publicznych, budynek administracji, pok. 31.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 20. 04. 2016r. o godzinie 10:00.

Ze szczegółowymi warunkami konkursu można się zapoznać w siedzibie Zamawiającego, budynek administracji, pok. 31 do dnia upływu terminu składania ofert.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie otrzymają Regulamin konkursu wraz z formularzem oferty w siedzibie Zamawiającego: Łódź, ul. Kniaziewicza 1/5, Sekcja ds. Zamówień Publicznych, budynek administracji, pok. 31 (tel./faks 042 251-61-66), do upływu terminu składania ofert. Powyższe dokumenty będą również dostępne na stronie internetowej: www.bieganski.com.pl .

Oferty powinny zawierać dokumenty i oświadczenia wskazane w Regulaminie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w siedzibie Szpitala w terminie 14 dni od dnia składania ofert.

Termin związania ofertą wynosi 30 dni od dnia upływu terminu składania ofert.

Zamawiający zastrzega sobie prawo odwołania konkursu oraz prawo przesunięcia terminu składania ofert.

Oferenci mają prawo składania protestów i odwołań dotyczących konkursu ofert.

Wynik postępowania konkursowego

Wytworzył(a)