ZP 65/18 Dostawa licencji oraz urządzeń dla projektu „Wdrożenie obiegu leków z użyciem kodów kreskowych w aptece oraz rozbudowa systemu ewidencji majątku szpitala o elektroniczną inwentaryzację w WSSz. im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi” - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

0,00 zł

OGŁOSZENIE

ZP 65/18

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia oraz ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dn. 24.12.2018r. pod nr 664085-N-2018

Wynik postępowania

Wytworzył(a)