Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii - LPM

logo Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji

Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji

"Walczymy o zdrowie, życie i uśmiech Pacjenta"

Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji

"Walczymy o zdrowie, życie i uśmiech Pacjenta"

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Oddział liczy 5 łóżek. Jest wyposażony w nowoczesną aparaturę i sprzęt medyczny do prowadzenia skomplikowanej terapii. Doświadczona i przygotowana merytorycznie kadra lekarzy i pielęgniarek zapewnia właściwe postępowanie terapeutyczne.

Ordynator Oddziału:
dr n. med. Andrzej Kaczorowski