Oddział Pulmonologii i Chemioterapii Nowotworów Płuc - LPM

logo Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji

Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji

"Walczymy o zdrowie, życie i uśmiech Pacjenta"

Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji

"Walczymy o zdrowie, życie i uśmiech Pacjenta"

Oddział Pulmonologii i Chemioterapii Nowotworów Płuc

Oddział liczy 60 łóżek. Zapewnia diagnostykę i terapię schorzeń układu oddechowego w tym nowotworów płuc. Doświadczona kadra medyczna prowadzi m. in. nowoczesną pracownię badań bronchoskopowych.

Ordynator Oddziału:
dr n. med. Marta Górnicka-Wilczyńska

Sekretariat:

Autor : Administrator Administrator
Data publikacji : 30 września 2015
Data aktualizacji : 27 lutego 2016

Przeniesienie z sekcji "Oddziały" do sekcji "Łagiewniki" Piasecki Andrzej, 27 lutego 2016