BRA DAY POLSKA w Koperniku - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

W ramach tegorocznych obchodów BRA DAY POLSKA (Dnia Informacji o Rekonstrukcjach Piersi) Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi zaprasza na bezpłatne badania i inne aktywności w dniu 21.10.2016 r.

Akcja skierowana jest do Kobiet, które przeszły amputację piersi z powodu choroby nowotworowej, chorują na raka, jak i zdrowych Pań, chcących skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych, ginekologicznych (wraz z cytologią), USG piersi oraz porad w zakresie profilaktyki onkologicznej, zdrowego trybu życia i chirurgii onkologicznej.

Badania odbywać  się w 21 października 2016, w godz. 9:00-15:00 w Regionalnym Ośrodku Onkologicznym w Łodzi (ul. Paderewskiego 4).

Zapisy na badania przyjmujemy pod numerem telefonu 42 689 57 57 w dniu 17 i 18 października 2016 w godzinach 9.00-12.00

Ponadto 21 października 2016 roku w Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej na Panie czekać będą inne atrakcje:
- Klub Zdrowia i Urody - elektroniczny pomiar składu ciała przy użyciu urządzenia "Tanita" (analiza składu ciała określi m.in. stan kości i mięśni, zapotrzebowanie kaloryczne, wiek metaboliczny, ilość tkanki tłuszczowej, nawodnienie organizmu, ilość tłuszczu wewnętrznego).

Autor : Administrator Administrator
Data publikacji : 17 października 2016