Dzień Kobiet w Szpitalu im. M. Kopernika w Łodzi - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

8 marca, od godz. 16.00 w Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej (wejście od ul. Paderewskiego) Łódzka Fundacja "Kocham życie" oraz Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi zapraszają pacjentki Ośrodka Onkohematologii Szpitala im. M. Kopernika w Łodzi na warsztaty rękodzieła „Bądź piękna w chorobie", naukę makijażu i wiązania turbanów oraz na sesję relaksacyjną z couchem "Baba Yoga kontra rak".

Z okazji Dnia Kobiet – 8 marca, o godz. 19.00 w Auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się wyjątkowy, akustyczny koncert zespołu Blue Cafe „Tylko dla Kobiet”. W koncercie wezmą udział chirurdzy z Breast Cancer Unit Szpitala im. M. Kopernika w Łodzi, którzy wraz z Blue Cafe przygotowują specjalną niespodziankę dla wszystkich Pań na widowni. Wstęp na koncert dla osób posiadających zaproszenie, w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy: promocja[at]kopernik[dot]lodz[dot]pl">

Autor : Administrator Administrator
Data publikacji : 7 marca 2017