Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

7 kwietnia to szczególny dzień. Na pamiątkę utworzenia Światowej Organizacji Zdrowia obchodzony jest dziś Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia. Tym, którzy swoją zawodową drogę związali z ochroną i służbą zdrowia serdecznie DZIĘKUJEMY, życzymy sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Szczególne podziękowania i życzenia kierujemy oczywiście do Pracowników naszego Szpitala.
A WSZYSTKIM, bez wyjątku, życzymy dużo zdrowia, radości z życia i morza uśmiechu każdego dnia!!!

Autor : Administrator Administrator
Data publikacji : 7 kwietnia 2017