Głosowanie w Budżecie Obywatelskim Samorządu Województwa Łódzkiego - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim
Samorządu Województwa Łódzkiego

Ruszyło głosowanie na projekty w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego - Łódzkie na Plus. W naszym szpitalu zorganizowany został punkt, w którym można oddawać głosy. Urna znajduje się przy wejściu głównym, na wysokim parterze, na wprost dyżurki ochrony (ul. Pabianicka 62). Miło nam poinformować, że do głosowania zakwalifikowano dwa projekty napisane z myślą o Pacjentach Ośrodka Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej. Zachęcamy więc do głosowania na projekty W 23 (pula wojewódzka) "Serce jak dąb. Utworzenie rehabilitacyjnego kompleksu parkowego" oraz ELO2 (pula Powiatu Miasta Łódź) "Kiedy serce mówi STOP. Wyposażenie Ośrodka Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej w Koperniku".

Szczegóły: https://bo.lodzkie.pl/

Autor : Bednarski Borys