Koncert dla pacjentów z okazji Dnia Kobiet - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

Z okazji Dnia Kobiet, serdecznie zapraszamy wszystkich Pacjentów, a w szczególności Panie, na koncert gitarzysty Amilcara Batisty Cruza.

Koncert odbędzie się w środę 7 marca, o godz. 16.00 w Dużej Sali Konferencyjnej Szpitala Kopernika (wejście od ul. Pabianickiej 62).

AMILCAR CRUZ to gitarzysta, kompozytor i piosenkarz. Urodził się w Brazylii, w Rio de Janeiro. Wzrastał w rodzinie muzycznej, od małego dziecka kochał muzykę i tak w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na gitarze.

W wieku 24 lat ukończył studia w Brazylii na kierunku Traditional Style of Bossanova.

Przez 10 lat zamieszkiwał w Lizbonie, gdzie koncertował w klubach jazzowych i jednocześnie studiował muzykę FADO.

Technika jego gry jest niezwykła, ponieważ stanowi połączenie brazilian style, jazz style i flamenco.

Więcej informacji: http://www.amilcarbatistacruz.com/pl/

[ZAPROSZENIE - PLAKAT]