Ograniczenie odwiedzin Pacjentów na wszystkich oddziałach Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

Informujemy, że w związku ze wzrostem zachorowalności na grypę i choroby grypopodobne, do odwołania wprowadzone zostało ograniczenie odwiedzin Pacjentów na wszystkich oddziałach Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

Wizyty na oddziałach możliwe są wyłącznie do godziny 18:00.

W trosce o zdrowie naszych Pacjentów, prosimy, aby Pacjenta odwiedziła w tym samym czasie tylko jedna osoba bez objawów infeckji.

[Pełna treść wiadomości]

Autor : Rakowski Marcin