Plebiscyt "Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016" - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

Zachęcamy do głosowania na Szpital oraz przedstawicieli Szpitala w Plebiscycie "Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016".

Plebiscyt organizowany jest przez "Dziennik Łódzki" oraz ŁOW NFZ i ma na celu zaprezentowanie oraz uhonorowanie najbardziej cenionych lekarzy, pielęgniarek, położnych, a także najlepszej - zdaniem pacjentów - placówki medycznej.

Wśród nominowanych do tytułu „Lekarz Roku 2016” są  w tej chwili dr Piotr Pluta z Kliniki Chirurgii Onkologicznej, dr Marek Krakós kierujący Oddziałem Pediatrii Zabiegowej w Ośrodku Pediatrycznym im. dr J. Korczaka oraz dr Beata Chmielewska-Pytka z Oddziału Radioterapii.

W kategorii „Pielęgniarka Roku 2016” nominowana jest Pani Magdalena Brzeska z Kliniki Chirurgii Onkologicznej.

W kategorii „Placówka Medyczna” głosować można oczywiście na nasz Szpital

Aby zagłosować na wybranego kandydata lub placówkę należy wejść na stronę:

Głosowanie odbywa się poprzez SMS Premium oraz aplikację Facebook.

Klikając na nazwisko lub nazwę placówki w odpowiedniej kategorii, otrzymają Państwo informację o dwóch sposobach głosowania.

Klikając na ikonkę „Głosuj przez SMS” wyświetlą się szczegóły głosowania przez SMS (numer na jaki należy wysłać wiadomość, treść oraz koszt).Dziennie można oddać nieograniczoną liczbę głosów poprzez SMS Premium (za każdy SMS pobierana jest opłata 2,46 zł z VAT). 1 SMS to 10 punktów dla kandydata lub placówki.

Aby zagłosować przez Facebook, należy założyć konto na stronie www.dzienniklodzki.pl i powiązać je ze swoim kontem facebookowym. Z jednego konta FB można oddać tylko jeden głos dziennie. Jeden głos to 3 punkty dla kandydata lub placówki.

Nominowanym gratulujemy i trzymamy kciuki!!!

Głosowanie potrwa do 23 grudnia 2016