Światowy Dzień Świadomości o AML - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

Światowy Dzień Świadomości o AML

21 kwietnia 2020 r. jest Światowym Dniem Świadomości o AML (ostrej białaczce szpikowej)! Know AML to akcja na rzecz pacjentów zmagających się z tym agresywnym nowotworem krwi.

Pracownicy Oddziału i Kliniki Hematologii WWCOiT im. M.Kopernika w Łodzi aktywnie dołączają się do akcji i apelują:

Dołącz do nas w dążeniach do informowania świata o AML, nowotworze, którego nie można lekceważyć!!!

Możesz okazać swoją solidarność z naszą inicjatywą na wiele różnych sposobów na mediach społecznościowych:

1. Obserwuj oficjalne konta Know AML na Twitterze i Facebooku.
  2. Okaż solidarność zmieniając swoje zajęcie profilowe lub banner
    na swoich profilach społecznościowych
  3. Pokaż wsparcie dla naszej inicjatywy, przypinając sobie do ubrania 21 kwietnia 2020 r. znaczek Know AML i zrób sobie selfie.
  4. Udostępnij selfie ze znaczkiem Know AML
    na swoich profilach społecznościowych pod hasztagiem #KnowAML.

Autor : Zarębski Michał
Data publikacji : 21 kwietnia 2020