Stacja Kobiet na Dworcu Łódź Fabryczna - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

Stacja Kobiet na Dworcu Łódź Fabryczna

Łódzka Kolej Aglomeracyjna oraz Szpital Kopernika w Łodzi zapraszają 8 marca na wydarzenie "Stacja Kobiet", które odbędzie się na Dworcu Łódź Fabryczna (HALA od al. Scheiblerów), w godz. 13:00 - 17:00.

Wstęp wolny!

W programie:

Konsultacje i porady zdrowotne:

Kardiolog, pulmonolog, rehabilitant, fizjoterapeuta, dietetyk.

Badania:

Spirometria, pomiar tkanki tłuszczowej, nauka samobadania piersi, dobór diety redukującej zachorowanie na nowotwory.

Beauty:

Oferta SPA, masaże relaksacyjne, dobór makijażu i fryzur wieczorowych, porady kosmetyczne.

Promocja zdrowego trybu życia:

Pokazy zajęć fitness, porady trenera personalnego, catering dietetyczny.

Dodatkowo:

Wiosenne trendy w modzie i świąteczne dekoracje, artystyczna scena Teatru Wielkiego w Łodzi, kwiaty dla pań, degustacja tortu, konkursy z nagrodami.

Więcej informacji na stronie: www.lka.lodzkie.pl

[PLAKAT]

Autor : Rakowski Marcin