Światowy Dzień Walki z Rakiem 2019 - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

Światowy Dzień Walki z Rakiem 2019

W piątek 8 lutego, w godz. 14:00-17:30 na terenie Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej (Szpital Kopernika w Łodzi, ul. Paderewskiego 4) odbędzie się akcja profilaktyczna z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem.

W ramach akcji przewidziane są:

• USG jamy brzusznej
  • USG piersi
  • mammografia (Panie w wieku 50-69 lat, które ostatnie badanie miały wykonane 2 lata temu)
  • konsultacje z onkologiem pod kątem wykrycia chorób jelita grubego
  • konsultacje z onkologiem pod kątem wykrycia chorób piersi

Zainteresowane osoby będą mogły uzyskać bezpłatny test FIT na obecność krwi utajonej w kale.

Ilość miejsc na badania jest ograniczona. Zapisy będą prowadzone we wtorek 5 lutego w godz. 9:00-12.00 pod numerem 42 689 57 57.

Akcja odbędzie się pod patronatem Polskiej Unii Onkologii. ZAPRASZAMY!

[powiększ obrazek]

Autor : Bednarski Borys