Szpital Kopernika partnerem International Prevention Research Institute - LPM

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

Szpital Kopernika partnerem
International Prevention Research Institute

Jest nam miło poinformować, że Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi zostało partnerem „iPRI” (International Prevention Research Institute).

Memorandum podpisane w Lyonie we Francji ma na celu m.in. współpracę i wymianę doświadczeń między instytucjami w zakresie profilaktyki onkologicznej oraz kontroli nad zachorowaniami na nowotwory, działalności naukowej, edukacyjnej i szkoleniowej z udziałem kadry Centrum oraz wymianę najnowszych źródeł informacji o tematyce onkologicznej.

16 października w naszym Szpitalu gościł prof. Peter Boyle, wybitny epidemiolog, Przewodniczący „iPRI”, potwierdzając tym samym współpracę z Centrum.

Autor : Bednarski Borys
Data publikacji : 25 października 2018