Aktualności - LPM

Pabian-Med
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Pabianicach

Aktualności

Ankieta NFZ na temat opieki w trakcie ciąży, porodu, połogu.
Ankieta została tak opracowana, aby przyczynić się do wzrostu świadomości kobiet i personelu medycznego na temat obowiązujących standardów opieki nad pacjentkami w tym szczególnym okresie.
Ankieta składa się z 40 pytań dotyczących opieki przed porodem, pobytu w szpitalu, a także wizyt położnej w domu po porodzie.
Link do ankiety

Aktualności
ZAPROSZENIE NA SZCZEPIENIA Data publikacji: 16 września 2020 ZAPROSZENIE NA SZCZEPIENIA Czytaj więcej

Autor : Administrator Administrator