12/2019Obsługa medyczna w zakresie diagnostyki obrazowej - BIP

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie radiologii  i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej – opisywanie badań RM (2 400 badań), CT (5 400 badań), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej – opisywanie badań RM (7 200 badań), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 3: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie radiologii  i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej – (160 godzin  średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Lenarczyk Izabela, 15 lutego 2019