15/2019_Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełnaiajacego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej. - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej, (80 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej, (100 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 3: Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej, (120 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Grzybowska Elżbieta, 5 marca 2019