21/2019 obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinieratownictwa medycznego w Dziale Pomocy Doraźnej w SOR i Oddziale Wewnętrznym - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie ratownictwa medycznego w Dziale Pomocy Doraźnej i w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, (300 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez lekarza spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej, (100 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 3: Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej, (84 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 4: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie ratownictwa medycznego w Dziale Pomocy Doraźnej, w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i Oddziale Wewnętrznym, (240 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Grzybowska Elżbieta, 15 marca 2019