24/2018 Obsługa medyczna w Oddziale Kardiologicznym - BIP

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1:   Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Oddziale Kardiologicznym, (240 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2:   Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Oddziale Kardiologicznym, (300 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 3:   Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie chorób wewnętrznych w Oddziale Kardiologicznym, (160 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 4:   Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz po II roku   specjalizacji z kardiologii w Oddziale Kardiologicznym, (240 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 5:   Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz po II roku   specjalizacji z kardiologii w Oddziale Kardiologicznym, (220 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Lasota Katarzyna, 2 maja 2018