29/2019 Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie chirurgii onkologicznej w Poradni Chirurgii Onkologicznej - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie chirurgii onkologicznej w Poradni Chirurgii Onkologicznej (5134 pkt średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie chirurgii onkologicznej w Poradni Chirurgii Onkologicznej (12354 pkt średniomiesięcznie),  ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Pągowska Beata, 5 kwietnia 2019