3/2019 Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Pracowni Kardiologicznej - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Pracowni Kardiologicznej (wszczepianie i wymiana kardiostymulatorów i kardiowerterów – ilości i rodzaje zabiegów zgodnie z załącznikiem nr 1) i Poradni Kontroli Rozruszników (15 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Pracowni Kardiologicznej (wszczepianie kardiostymulatorów – ilości i rodzaje zabiegów zgodnie z załącznikiem nr 1), ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Lasota Katarzyna, 8 stycznia 2019