30/2018 Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Oddziale Kardiologicznym, Poradni Kardiologicznej, Pracowni Kardiologicznej, Poradni Kontroli Rozruszników, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1:   Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Oddziale Kardiologicznym, (60 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2:   Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Oddziale Kardiologicznym, (72 godziny średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 3:   Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Oddziale Kardiologicznym, Poradni Kardiologicznej, Pracowni Kardiologicznej (wszczepianie rozruszników i defibrylatorów), Poradni Kontroli Rozruszników  oraz Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (240 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Lenarczyk Izabela, 4 czerwca 2018