33/2019 Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie radiologii  i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej (100 godzin  średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie radiologii  i diagnostyki obrazowej lub lekarza                    w trakcie specjalizacji w tej dziedzinie w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej (50 godzin  średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 3: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie radiologii  i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej (100 godzin  średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Piekarska Anna, 16 kwietnia 2019