36/2019 Udzielanie świadczeń zdrowotnych, polegających na wykonywaniu konsultacji przez lekarza specjalistę w dziedzinie chirurgii naczyniowej dla pacjentów hospitalizowanych w Oddziale Neurologicznym - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie chirurgii naczyniowej, polegających na wykonywaniu konsultacji przez lekarza specjalistę w dziedzinie chirurgii naczyniowej dla pacjentów hospitalizowanych w Oddziale Neurologicznym (pododdział udarowy)

Wytworzył(a)
Pągowska Beata, 2 maja 2019