42/2018 Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie neurologii – posiadającego zaświadczenie ukończenia kursu z elektromiografii uprawniającego do wykonywania i opisywania badań EMG, obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Oddziale Kardiologicznym i Poradni Kardiologicznej, wykonywanie obowiązków kierownika Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej przez specjalistę w dziedzinie kardiologii oraz udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Kardiologicznej , obsługa medyczna przez specjalistę lub lekarza w trakcie specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu lub chirurgii ogólnej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1:   Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie neurologii – posiadającego zaświadczenie ukończenia kursu z elektromiografii uprawniającego do wykonywania i opisywania badań EMG, ilość stanowisk: 1

Zadanie 2:   Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie kardiologii w Oddziale Kardiologicznym i Poradni Kardiologicznej (160 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 3:   Wykonywanie obowiązków kierownika Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej przez specjalistę w dziedzinie kardiologii oraz udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Kardiologicznej (160 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 4: Obsługa medyczna przez specjalistę lub lekarza w  trakcie specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu lub chirurgii ogólnej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (200 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Drozdek Agnieszka, 6 sierpnia 2018