56/2018 Obsługa medyczna w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej przez lekarzy medycyny - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Obsługa medyczna w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla pacjentów zgłaszających się do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, przez lekarzy medycyny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18:00 do 8:00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8:00 danego dnia do godziny 8:00 następnego dnia:

1. w warunkach ambulatoryjnych w SSW im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim;
  2. w miejscu zamieszkania lub pobytu pacjenta
Wytworzył(a)
Pągowska Beata, 6 września 2018
Wprowadził(a)