59/2021 Obsługa medyczna przez lekarzy specjalistów w dziedzinie urologii/chirurgii ogólnej w Oddziale Urologicznym. - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez lekarza  specjalistę w dziedzinie urologii w Oddziale Urologicznym

(96 godzin średniomiesięcznie) ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez lekarza  specjalistę w dziedzinie urologii w Oddziale Urologicznym  i Poradni Urologicznej (minimum 180  godzin średniomiesięcznie) ilość stanowisk: 2.

Zadanie 3: Obsługa medyczna przez lekarza  specjalistę w dziedzinie urologii w Oddziale Urologicznym  i Poradni

Urologicznej ( 100 godzin średniomiesięcznie) ilość stanowisk: 1.

Zadanie 4: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie chirurgii ogólnej w Oddziale Urologicznym (100  godzin średniomiesięcznie). ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Piekarska Anna, 17 września 2021