65/2018 Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedznie rehabilitacji; obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie chirurgii ogólnej - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie rehabilitacji medycznej w Dziale Rehabilitacji (140 godzin średniomiesięcznie)

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie chirurgii ogólnej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (240 godzin średniomiesięcznie)

Wytworzył(a)
Lenarczyk Izabela, 3 października 2018