7/2019 Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii (min. 180 godzin w miesiącu, ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii (min. 140 godzin w miesiącu, ilość stanowisk: 1.

Zadanie 3: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii (min. 220 godzin w miesiącu, ilość stanowisk: 1.

Zadanie 4: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii (min. 170 godzin w miesiącu, ilość stanowisk: 1.

Zadanie 5: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii (min. 240 godzin w miesiącu, ilość stanowisk: 1.

Zadanie 6: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii (min. 220 godzin w miesiącu, ilość stanowisk: 1.

Zadanie 7: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii (min 72 godziny w miesiącu, ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Pągowska Beata, 6 lutego 2019