70/2019 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki pielęgniarskiej. - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki pielęgniarskiej w Oddziale Kardiologicznym Sala „R” i Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii (96 godzin średniomiesięcznie), 2 stanowiska.

Zadanie 2: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki pielęgniarskiej w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii  (96 godzin średniomiesięcznie), 2 stanowiska.

Zadanie 3: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki pielęgniarskiej w Oddziale Kardiologicznym(120 godzin średniomiesięcznie), 1 stanowisko.

Zadanie 4: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki pielęgniarskiej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (120 godzin średniomiesięcznie), 1 stanowisko.

Wytworzył(a)
Piekarska Anna, 4 września 2019