Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Obsługa medyczna przez specjalistę w dziedzinie chirurgii dziecięcej w Poradni Chirurgicznej dla dzieci (17900pkt średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Obsługa medyczna przez lekarza medycyny po drugim roku specjalizacji w dziedzinie okulistyki   w Oddziale Okulistycznym (80 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Drozdek Agnieszka, 7 listopada 2018