76/2018 Obługa medyczna w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym i Poradni Ortopedycznej - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym (min. 160 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 2.

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez lekarza specjalistę w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu lub lekarza po minimum 4 roku specjalizacji w tej dziedzinie w Poradni Ortopedycznej (15000 pkt średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 3

Wytworzył(a)
Pągowska Beata, 29 listopada 2018