85/2018 Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zadanie 1: Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej, (200 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 2: Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej, (180 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 3: Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej, (120 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 2.

Zadanie 4: Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej, (72 godzin średniomiesięcznie), ilość stanowisk: 1.

Zadanie 5: Obsługa medyczna przez lekarza systemu spełniającego wymogi Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Dziale Pomocy Doraźnej, ilość stanowisk: 2.

Wytworzył(a)
Lasota Katarzyna, 21 grudnia 2018