93/2019 Obsługa medyczna przez lekarza w trakcie specjalizacji po 6 roku w dziedzinie chorób wewnętrznych w Oddziale Wewnętrznym oraz zapewnienie całodobowej opieki w ramach dyżuru w Oddziale Gastroenterologicznym, Oddziale Reumatologicznym i Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Biuletyn informacji publicznej

Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Biuletyn informacji publicznej
Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Obsługa medyczna przez lekarza w trakcie specjalizacji po 6 roku  w dziedzinie chorób wewnętrznych w Oddziale Wewnętrznym oraz zapewnienie całodobowej opieki w ramach dyżuru w Oddziale Gastroenterologicznym, Oddziale Reumatologicznym i Oddziale  Rehabilitacji Neurologicznej  (średniomiesięcznie 160 godzin), ilość stanowisk: 1.

Wytworzył(a)
Piekarska Anna, 28 października 2019