Biskup Marek Marczak odwiedził chorych - LPM

to nasza satysfakcja

Zadowolony pacjent
to nasza satysfakcja

W czwartek 11.02.2016r. Biskup pomocniczy Archidiecezji Łódzkiej Marek Marczak sprawował Eucharystię w kaplicy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie z personelem oraz chorymi przebywającymi w szpitalu odbyło się w ramach obchodów 24 Światowego Dnia Chorego.

Podczas mszy Biskup przypomniał znaczenie tego dnia oraz wraz z uczestnikami Eucharystii, modlił się  w intencji cierpiących oraz personelu medycznego niosącego pomoc na co dzień.

Po zakończonej Eucharystii Bp Marek Marczak spotkał się z chorymi przebywającymi w szpitalu.

Autor : Tarnowska-Ciotucha Ewa
Data publikacji : 29 lutego 2016