Nowy sprzęt medyczny, nowe możliwości - LPM

to nasza satysfakcja

Zadowolony pacjent
to nasza satysfakcja

Są nowoczesne,  mają przyspieszyć diagnostykę i ułatwić funkcjonowanie oddziału. W środę 20.12.2017r. w Oddziale Urologicznym  Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu medycznego wartego ok.800 tys zł. USG urologiczne zostało zakupione ze środków pochodzących z Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, natomiast autoklaw plazmowy szpital posiada dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiemu w Łodzi. Również do Oddziału Diagnostyki Obrazowej trafił sprzęt USG – zakupiony został  ze środków własnych.

Nowoczesny sprzęt to przede wszystkim bezpieczeństwo i świadczenie pomocy na wysokim poziomie.

Autor : Tarnowska-Ciotucha Ewa
Data publikacji : 3 stycznia 2018