Światowy Dzień Chorego w naszym szpitalu - LPM

Zadowolony pacjent
to nasza satysfakcja

Światowy Dzień Chorego w naszym szpitalu

W poniedziałek 12.02.2018r. w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim obchodzono Światowy Dzień Chorego. Eucharystię w szpitalnej kaplicy dla pacjentów i pracowników szpitala sprawował administrator archidiecezji łódzkiej  ks. bp Marek Marczak. Podczas kazania ks biskup wiele mówił o znaczeniu cierpienia w życiu człowieka a w trakcie Mszy Świętej rozpoczął obrzęd Sakramentalnego Namaszczenia Chorych. Ostatnim punktem wizyty ks biskupa było spotkanie z chorymi przebywającymi w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej.

Autor : Tarnowska-Ciotucha Ewa
Data publikacji : 12 lutego 2018