Trzeci Certyfikat Akredytacyjny dla naszego szpitala - LPM

to nasza satysfakcja

Zadowolony pacjent
to nasza satysfakcja

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim po raz trzeci otrzymał Certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez Ministra Zdrowia.

Uroczyste wręczenie odbyło się  4.12.2017r. w piotrkowskim hotelu Agat.

Uzyskanie statusu szpitala akredytowanego jest bardzo trudne. Wymaga ciągłej pracy, zaangażowania, doskonalenia się celem potwierdzenia, że świadczone przez szpital usługi medyczne są wysokiej jakości a pacjenci są partnerem w procesie leczenia. Certyfikat jest potwierdzeniem spełnienia przez szpital najwyższych standardów w zakresie opieki medycznej i bezpieczeństwa pacjenta.

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Kopernika w Piotrkowie był pierwszym szpitalem prowadzonym przez urząd marszałkowski w Łodzi, który taki certyfikat uzyskał.

To jest już trzeci certyfikat przyznany szpitalowi - pierwszy placówka otrzymała w 2010 drugi zaś w 2014 roku.

Autor : Tarnowska-Ciotucha Ewa
Data publikacji : 3 stycznia 2018